Krótko O NAS

Poznani przez internet z pasją do tego samego, czyli tworzenia nowoczesnych i kreatywnych stron www!

Każdy z nas ma odmienna historię swojego życia, ale oboje z nas łączy jeden cel! Pracować i rozwijać się w tworzeniu stron internetowych www.
Poznaliśmy się poprzez grupę WordPress Polska na Facebooku, dzięki zapytaniu o pomoc w optymalizacji strony oraz dodanie wielu języków. Od tamtego pory mamy ze sobą stały kontakt i współpracujemy w projektach.
Tak powstał pomysł na SUPER WWW !

1. Omówienie i analiza projektu
Podczas rozmowy klient przedstawia wszystkie swoje oczekiwania i pomysły związane z nową stroną internetową. Następnie dobieramy najlepsze rozwiązania oraz technologie spełniające ustalone wcześniej założenia.
2. Wirtualizacja
Na tym etapie przygotowujemy projekt zgodnie z wytycznymi klienta. Tworzymy mapę witryny oraz rozpisujemy listę podstron oraz wszelkie niezbędne funkcjonalnościpotrzebne do złożenia witryny
3. Budowa projektu
Po zaakceptowaniu przez klienta naszego projektu pierwotnego przechodzimy do budowy("zakodowania") strony zgodnie z ustaleniami. W tej fazie również są włączone różne poprawki oraz optymalizacje.
4. Uruchomienie serwisu
I mamy to! Gotową stronę zostaje przesłana klientowi do wglądu oraz weryfikacji. Po zaakceptowaniu zostaje wdrożona na serwer. Następnie zostaje przekazane wszelkie dane dotyczące serwisu oraz jej obsługi.
Kliknij tutaj
Previous
Next

Jak działamy?

– zobacz nasz proces tworzenia nowej strony lub sklepu internetowego –

Jeszcze nie zdecydowny?

Z nami projekt nie może wyjść źle! Firma musi przynosić zyski i osiągnąć sukces, innego wyjścia nie ma! Zacznij przygodę z nami już dziś i zgłoś się po swój projekt!

Super-www tworzenie i projektowanie stron www logo png

Piotr Piłka

Rafał Krupski